INSCRITS AL CAMPAMENT-20201 CPAM

Per a qualsevol dubte: cpambalaguer@hotmail.com

OBSERVACIÓ: observeu que el nom correspongui a l'acampat/da i també la població.

Número Data Nom Edat Full Inscripció Població
1 1/4 Sònia Domènech i Sarasa 13 SI Torrefarrera
2 Noa López i Castro 12 SI Torrefarrera
3 Laia Tasias i Farré 11 SI Begues
4 Oriol Tasias i Farré 9 SI Begues
5 Guillem Punsola i López 13 SI Bigues i Riells
6 Joana Punsola i López 11 SI Bigues i Riells
7 Abril Ricart i Gastó 8 SI Balaguer
       
       
10 Lucas Jiménez i i Dausà 17   Lleida
11 Rosé Rulló i Boté 17/18 SI Bellvís
12 David Mañosas i Gacía 14 SI St Feliu de Llobregat
13 Bernat Chamorro i Mollon 14 SI Molins de Rei
14 Paula Torres i Plana 14 SI Gerb
15 4/4 Marc Puiggener i Marsà 17 SI Sta. Coloma de Queralt
16 Iris Morales i Grisales 12 SI Sta. Coloma de Queralt
17 Ramon Boada i Trabazo 14 SI Balaguer
18 Maria Teresa Boada i Trabazo 8 SI Balaguer
19 5/4 Núria Pedrós i Cornet 15 SI Castelló de Farfanya

20

Gerard Pedrós i Cornet 13 SI Castelló de Farfanya
21 15/4 Joel Gatius i Seuma 12 SI Rosselló
22 Judit Gatius i Seuma 10 SI Rosselló
         
24 23/4 Mariona Solé i Bendicho 8 SI Balaguer
25 Jana Alemany i Rufach 17/18 SI Balaguer
26 26/4 Lluc Izquierdo i García 13 SI Corbins
27 Cesc Ballespí i Mur 13 SI Corbins
28 28/4 Eloi Gil i Benítez 12 SI Corbins
29 29/4 Nil Farré i Ris 13 SI Corbins
30 30/4 Albert Pujol i Pueyo 13 SI Corbins
31 2/5 Martí Solans i Tarragona 13 SI Corbins
32 3/5 Pol Mas i Rocaspana 12 SI Vallfogona de Balaguer
         
34 6/5 Carles Campàs i Pelegrí 8 SI Albesa
35 Aitana Campàs i Pelegrí 11 SI Albesa
36 7/5 Andrea Chavarri i Espejo 17 SI Alpicat
37 10/5 Noa Olmo i Pena 12 SI El Catllar
38 Robert Brufau i Navarro 9 SI Barcelona
39 11/5 Lucía Olmo Orihuela 12 SI Alcover
40 Bernat Busquets i Rodríguez 9 SI Oliana
41 Jofre Busquets i Rodríguez 13 SI Oliana
42 Pere París i Gatius 11 SI Lleida
43 12/5 Marc Vendrell i Lara 13 SI Corbins
44 13/5 Calota Vives i Arànega 15 SI Gerb
45 Oriol Piquer i Porta 11 SI Sarroca de Lleida
46 Judit Boix i Torrnt 12 SI Oliana
47 14/5 Andreu Jordna i Seuma 17 SI Rosselló
48 16/5 Eduard Miquel i Alàs 10 SI Golmés
49 17/5 Marc González i Tyc 14 SI Benavent
50 Àngel González i Tyc 8 SI Benavent
51        
52 20/5 Unai Martínez i Romero 10 SI Balaguer
53 21/5 Enric Solé i Bernadet 11 SI Santa Coloma de Queralt
54 31/5 Joel Jaimejuan i Setó 12 SI Corbins
55 3/6 Joanna Farré i Esteve 10 SI Barcelona
56 Martina Farré i Esteve 10 SI Barcelona
57 9/5 Alba Vidal i Mestres 12 SI Lleida
58 10/5 Marc Arenas i Fonoll 13 SI Tàrrega
59 21/6 Oriol Parera i Serdà 15 SI Castellbisbal
60 28/6 Marc Querol i Rius 11 SI Balaguer
61 8/6 Laura Martí i Luque 13 SI Torrefarrera
         
62 M Clàudia Serradó i Guillaumet 19   Rosselló
63 MP Paula Ordas i Buisan 19   Balaguer
64 M Jordina Aguilà i Pla 20   Balaguer
65 M Rafel Jordana i Seuma 20   Rosselló
66 M Josep Seuma i Guàrdi 20   Rosselló
67 M Estel Baradad i Rius 20   Rosselló
68 MP Marc Gabernet i Rodríguez 20   Gualter
69 MP Maria Bonet i Vilanova 20   Balaguer
70 M Maria Bo i Alqueza 20   Benavent
71 M Albert Planes i Seuma 22   Balaguer
72 M Arnau Martorell i Rovira 25   Barcelona
73 M Marta Santesmases i Torres 25   Guissona
74 M Miquel Seuma i Guàrdia 27   Rosselló
75 DTS Josep Ma. Planes i Boladeres 60   Balaguer
76 DTC Lívia Roxana i Popa 25   Balaguer
77 DTA Ignasi Planes i Boladers 65   Balaguer
78 D Antoni Ricart i Serena 65   Balaguer
         
         
         
         
         
         
PM Premonitor/a      
MP Monitor/a en pràctiques      
M Monitor/a      
DTS Director/a Tècnic/a Sanitari      
DTC Director/a Tèncic Cuina      
DTA Director/a Tècnic Activitats      
D Director/a